Przy nabrzeżu cumuje kilka ładnych żaglowców. Można popłynąć nimi w krótki rejs.
Każdego roku czekamy na to wydarzenie. Na straganach kupujemy miód od stałego dostawcy.
Etykiety
- Aktualności (129)
- Dawno temu (23)
- Dzieci Sybiraka (12)
- Filmy (3)
- Gif (13)
- Grafika amatorska (2)
- Kulinaria (2)
- Miasta mojego regionu (15)
- Moje miasto (75)
- Muzyka (5)
- Muzyka kody HTML (3)
- Na harcerskim szlaku (1)
- Obrazy z kwiatami (17)
- Obrazy z życia (79)
- Playery kody HTML (1)
- PNG (18)
- Programy (3)
- Przydatne linki (5)
- Przyroda (1)
- Ramki (10)
- Ramki kody HTML (5)
- Samo życie (3)
- Serwetki i schematy (2)
- Slajdy (4)
- Wiersze (1)
- Wydarzenia (17)
- Zdarzenia (11)
- Zdjęcia (174)





Witaj kochana po przerwie:)
OdpowiedzUsuńBardzo lubię te Twoje marynistyczne posty:)
Serdeczności zostawiam i buziaczki:)
Wzajemnie.❤
UsuńWitaj Lotka.
OdpowiedzUsuńUwielbiam żaglowce, bo są jak skrzydlate białe ptaki na morzu.
Pozdrawiam serdecznie.
Michał
Też je lubię.❤
UsuńPogoda nas dzisiaj trochę zniechęciła, ale jutro mam nadzieję pójść z aparatem😊
OdpowiedzUsuńNa pewno warto.❤
UsuńDziękuję za wizytę u mnie. Porty, miasta portowe to to co ja bardzo lubię. Rozczytywałem się dawniej w literaturze marynistycznej, przygodowej. I kocham spacery w takich miejscach. W Chorwacji też widziałem żaglowce. Na przykład w Dubrowniku, Trogirze i Splicie. Dobrze, że mi o miodzie przypomniałaś. U mnie dam jeszcze jeden odcinek o Chorwacji. Za tydzień.
OdpowiedzUsuńSerdeczne pozdrowienia z Warszawy.
Miód na wszystkie dolegliwości.❤
UsuńKlik dobry:)
OdpowiedzUsuńA ja się wybieram do Świnoujścia i wybieram, i wybrać nie mogę. Teraz to już nawet nie mam czym dojechać.
Pozdrawiam serdecznie.
Wybierz się, warto.❤
UsuńPozdrawiam "lądowo".
OdpowiedzUsuńWzajemnie.❤
UsuńChcieliśmy w tym roku pojechać do Świnoujścia, ale zatrzymaliśmy się w Szczecinie. Obiecujemy nadrobić wypad do tegoż miasta w nadchodzącym roku, albo w zimie :D ?
OdpowiedzUsuńPozdrawiam.
Blisko było, szkoda.❤
UsuńNa pewno było co oglądać podczas tego zlotu.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie
Piękne te żaglowce, warto je obejrzeć choćby na Twoich zdjęciach.
OdpowiedzUsuńGorąco pozdrawiam.