Etykiety
- Aktualności (129)
- Dawno temu (23)
- Dzieci Sybiraka (12)
- Filmy (3)
- Gif (13)
- Grafika amatorska (2)
- Kulinaria (2)
- Miasta mojego regionu (15)
- Moje miasto (75)
- Muzyka (5)
- Muzyka kody HTML (3)
- Na harcerskim szlaku (1)
- Obrazy z kwiatami (17)
- Obrazy z życia (79)
- Playery kody HTML (1)
- PNG (18)
- Programy (3)
- Przydatne linki (5)
- Przyroda (1)
- Ramki (10)
- Ramki kody HTML (5)
- Samo życie (3)
- Serwetki i schematy (2)
- Slajdy (4)
- Wiersze (1)
- Wydarzenia (17)
- Zdarzenia (11)
- Zdjęcia (174)
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)








Przepraszam, ale jak sobie pomyślę, co zniknęło, żeby ktoś posadził te kilka młodych drzew i palemek, to mi się pozytywnego komentarza odechciewa.
OdpowiedzUsuńTen fragment zyska, inne straciły. Nie jest mi żal dzikiego lasku, brzydko pachniał. Kiedy przyjechaliśmy do S-cia, nie było go, przed wojną rownież. Pozdrawiam serdecznie.
UsuńŁatwiej, taniej i z korzyścią dla środowiska byłoby go uprzątnąć, uregulować niż zniszczyć. A tak mamy zabetonowaną Promenadę, jak Plac Wolności.
UsuńKlik dobry:)
OdpowiedzUsuńCiekawa jestem, czy te palmy przetrwają zimę? Niby ładnie, ale po co zmieniać na siłę unikalny nadbałtycki krajobraz?
Pozdrawiam serdecznie.
Nie masz pojęcia jak bardzo i na siłę. Wykoszono cały kilkunastometrowy pas starego lasu za wydmami😭
UsuńNapraaawdęęę?
UsuńTeraz pozostaje zrobić ogrzewanie „podłogowe”, sprowadzić pantery florydzkie i skierować do Bałtyku ciepły prąd morski, który powstaje w Zatoce Meksykańskiej. Będzie u nas Floryda!
Byle bez komarów😉
UsuńMoim zdaniem las był dziki, a ludzie korzystali jak z toalety. Przed wojną go nie było, w latach sześćdziesiątych rownież, potem rósł dziko i cuchnąl, niestety .
UsuńWitaj Lotka.
OdpowiedzUsuńPromenada, palmy, cyprysy, etc...
Jak kiedyś przyjadę do Świnoujścia, to poczuję się jak w krajach orientu.
Pozdrawiam serdecznie.
Michał
Myślę, że Ci się tu spodoba. Pozdrawiam serdecznie. 🍎
UsuńAleż to egzotycznie wygląda. Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie.
Usuń❤❤❤
UsuńStary las wyciety, ktory przetrwal tyle lat, zasadzili palmy, ktore moga nie przetrwac zimy. Szkoda lasu, szkoda tych pieknych palm. Czlowiek niszczy wszystko to, co naturalne :(
OdpowiedzUsuńTo był dziki las, rósł na moich oczach, a krzaki służyły ludziom za toalety. Nie szkoda, mieszkam tu od 1958r.Pozdrawiam.❤
UsuńDawniej palmy tylko w ciepłych krajach, dziś i u nas:)
OdpowiedzUsuńKlimat gorący, to im dobrze, tylko na zimę kłopot.
Milutko pozdrawiam:)