Na Promenadzie powstaje Ogród Dendrologiczny. Z czasem na pewno będzie to przyjemne miejsce.
Etykiety
- Aktualności (129)
- Dawno temu (23)
- Dzieci Sybiraka (12)
- Filmy (3)
- Gif (13)
- Grafika amatorska (2)
- Kulinaria (2)
- Miasta mojego regionu (15)
- Moje miasto (75)
- Muzyka (5)
- Muzyka kody HTML (3)
- Na harcerskim szlaku (1)
- Obrazy z kwiatami (17)
- Obrazy z życia (79)
- Playery kody HTML (1)
- PNG (18)
- Programy (3)
- Przydatne linki (5)
- Przyroda (1)
- Ramki (10)
- Ramki kody HTML (5)
- Samo życie (3)
- Serwetki i schematy (2)
- Slajdy (4)
- Wiersze (1)
- Wydarzenia (17)
- Zdarzenia (11)
- Zdjęcia (174)




Tak przyjemnie ochlodzily mnie szum morza i wiatr. W Gliwicach upal jak w piecu. Ten Ogrod to bardzo cenna inicjatywa. Zieleni na naszej Ziemi nigdy za wiele. Z pewnoscia pieknie spedzilas tam czas i odpoczelas :)
OdpowiedzUsuńSlicznie Cie pozdrawiam Loteczko :)
Byliśmy tylko na spacerze, Alenko. Jak pogoda nie za gorącą, to chodzimy. Pozdrawiam serdecznie.♥️♥️♥️
UsuńWitaj Lotka.
OdpowiedzUsuńBędzie miło sobie pospacerować dendrologiczną promenadą.
Jak już będzie gotowa, to wpadnę do Świnoujścia.
Latem mam bezpośredni pociąg. A co!
Pozdrawiam i zapraszam.
Michał
Będę pilnować, dam znać. Nową Promenadę budują, więc trochę to potrwa. Pozdrawiamy serdecznie. 🍀🍀🍀
UsuńPiękne, coraz piękniejsze jest Twoje miasto Loteczko.
OdpowiedzUsuńJestem pewna, że dobrze Ci się w nim mieszka.
Serdeczności.
Przyzwyczailiśmy się do wiatrów, masy ludzi latem. Mąż od 1946r. ja od 1958r. tu mieszkamy. Lubimy miasto, które podnosiło się z gruzów na naszych oczach i pięknieje. Pozdrawiam serdecznie.
UsuńKlik dobry:)
OdpowiedzUsuńA jak palmy urosły nad Bałtykiem?
Pozdrawiam serdecznie.
Przywieźli i wsadzili. Mam nadzieję, że się przyjmą. Pozdrawiam serdecznie.
UsuńCiekawie tam jest.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie
Tak, ładnie.
UsuńNie jestem zaskoczona palmami. Wszak mamy upalne lato.
OdpowiedzUsuńJedynie dzisiaj się trochę ochłodziło.
Serdecznie pozdrawiam:)
Wzajemnie pozdrawiam ciepło.
UsuńW JAKI SPOSÓB PRZYWRÓCIĆ SWOJEGO ZWROTU TRWAŁO „Zaklęcie miłosne od Dr.Ogudugu sprowadziło mojego męża z powrotem”.
OdpowiedzUsuńPo 12 latach małżeństwa ja i mój mąż byliśmy w Stanach Zjednoczonych w Kalifornii, aby być z inną kobietą. Czułem, że moje życie się skończyło. Próbowałem być z mężem i nie mogłem kontrolować moich bólów. Każdego dnia i każdej nocy myślę, że nie mogę wrócić do przyszłości. Bardzo się martwiłem i nie mogłem znaleźć na to słowa. Dr.Ogudugu może pomóc szybko odzyskać ex. Więc czułem, że powinienem spróbować. Skontaktowałem się z nim dla mnie zaklęcie Permanent Love. Dwa (2) dni później mój mąż jest naprawdę mną, taki niesamowity, taki niesamowity! Tak właśnie wrócił, on i mój ojciec. Od tego dnia nasze małżeństwo było czymś więcej, wszystko dzięki dr. Ogudugu. Jest tak potężny i postanowił podzielić się moją historią w Internecie, że Dr.Ogudugu jest prawdziwym rzucającym zaklęcia, który zawsze będzie się modlił przez długi czas, jeśli będziesz potrzebować swojego kochanka z powrotem lub szybko uratować swoje małżeństwo. Nie płacz już, skontaktuj się teraz z tym potężnym rzucającym zaklęcia Dr.Ogudugu. Oto jego kontakt: Zadzwoń / WhatsApp go: +27663492930 Wyślij mu e-mail na adres: greatogudugu@gmail.com, twoja życzliwość nigdy nie zostanie zapomniana.
Anela Scott z Niemiec.
Cudnie, urlopowo, wakacyjnie:)
OdpowiedzUsuńPrzesyłam pozdrowień moc:)