Przy nabrzeżu cumuje kilka ładnych żaglowców. Można popłynąć nimi w krótki rejs.
Każdego roku czekamy na to wydarzenie. Na straganach kupujemy miód od stałego dostawcy.
Obrazy w ramkach zatrzymane
"Życia nie można przeczytać, przez życie trzeba przejść..."
Etykiety
- Aktualności (129)
- Dawno temu (23)
- Dzieci Sybiraka (12)
- Filmy (3)
- Gif (13)
- Grafika amatorska (2)
- Kulinaria (2)
- Miasta mojego regionu (15)
- Moje miasto (75)
- Muzyka (5)
- Muzyka kody HTML (3)
- Na harcerskim szlaku (1)
- Obrazy z kwiatami (17)
- Obrazy z życia (79)
- Playery kody HTML (1)
- PNG (18)
- Programy (3)
- Przydatne linki (5)
- Przyroda (1)
- Ramki (10)
- Ramki kody HTML (5)
- Samo życie (3)
- Serwetki i schematy (2)
- Slajdy (4)
- Wiersze (1)
- Wydarzenia (17)
- Zdarzenia (11)
- Zdjęcia (174)
czwartek, 15 sierpnia 2019
niedziela, 4 sierpnia 2019
Palmy nad Bałtykiem cd.
Jeszcze kilka fotek z nowej Promenady i roślin, których przybywa tu coraz więcej. Ogród nadal się tworzy.
niedziela, 28 lipca 2019
wtorek, 16 lipca 2019
Radosna wiadomość
Drodzy Przyjaciele.
Muszę zamieścić na blogu radosną dla nas nowinę. Wczoraj odczytaliśmy wynik badania PET, w którym nie wykryto u mojego męża czynnych komórek nowotworowych. Chemia wykonała swoje zadanie. Mimo, że przyniszczyła organizm, wyeliminowała to, co było niebezpieczne. Chłoniak należy do groźnych nowotworów. Teraz na pewno będzie pod kontrolą hematologa.
Jak widzicie, najgorsza choroba wymaga całkowitego podporządkowania się zaleceniom lekarzy. Bardzo pilnowaliśmy diety, picia wody, oszczędnego trybu życia. Teraz odpoczywamy po ogromnym stresie jakiego doświadczyliśmy.
Serdecznie Was wszystkich pozdrawiam, dziękuję za słowa otuchy. Nie obiecuję częstych wizyt na blogach ze względu na oczy. Sztuczne soczewki nie lubią światła monitora.
Muszę zamieścić na blogu radosną dla nas nowinę. Wczoraj odczytaliśmy wynik badania PET, w którym nie wykryto u mojego męża czynnych komórek nowotworowych. Chemia wykonała swoje zadanie. Mimo, że przyniszczyła organizm, wyeliminowała to, co było niebezpieczne. Chłoniak należy do groźnych nowotworów. Teraz na pewno będzie pod kontrolą hematologa.
Jak widzicie, najgorsza choroba wymaga całkowitego podporządkowania się zaleceniom lekarzy. Bardzo pilnowaliśmy diety, picia wody, oszczędnego trybu życia. Teraz odpoczywamy po ogromnym stresie jakiego doświadczyliśmy.
Serdecznie Was wszystkich pozdrawiam, dziękuję za słowa otuchy. Nie obiecuję częstych wizyt na blogach ze względu na oczy. Sztuczne soczewki nie lubią światła monitora.
sobota, 22 czerwca 2019
Czy zwyciężyliśmy?
Kochani. Chemia zakończona. Czy będzie szóstka z tego przedmiotu, okaże się za jakiś czas. Teraz czekamy na wynik tomografii i być może będzie konieczne badanie PET.
Staraliśmy się przestrzegać wszelkich nakazów i zakazów lekarzy. Mąż mój jest bardzo zdyscyplinowanym pacjentem.
Dziękuję Wam serdecznie za pamięć. Wszystkim życzę wspaniałego lata, dobrego zdrowia i pogody ducha. Pięknie pozdrawiam.
Lotka.
Subskrybuj:
Posty (Atom)


















